My Tente PergolaŞipariş Merkezi 0(212)452 09 09
My Tente Sipariş
 
My Tente Pergola Tente Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü Tente

 

Körüklü tente genelde dış mekanlarda dekarasyon amaçlı kullanımların yanı sıra yağmur ve güneşten korunmak maksadıyla kullanılmaktadır. Körüklü tente modelleri model mekanın kapı ve pencerelerini daha dekoratif ve estetik göstermek için idealdir. Körüklü tente genelde dış mekanlarda dekarasyon amaçlı kullanımların yanı sıra yağmur ve güneşten korunmak maksadıyla kullanılmaktadır. Körük fonksiyonu sayesinde manuel açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.

 

Kapı balkon ve pencerelerin üst kısımlarına uygulanan körüklü tente modelleri, diğer tente modellerine göre kenarlarının kapalı olması sebebiyle yan kısımlardan gelen güneş ışınlarını da kesmektedir. Körüklü tente sisteminin akordeon demir aksamı kademeli hareketli olmasından dolayı, güneş ışınlarından korunmak için istediğiniz zaman ve istediğiniz kademede kapatarak faydalanabilirsiniz.

 

Körüklü tente sisteminin eğim ölçüsü minimum 30 derece maksimum 90 derece olabilir. Körüklü tente sistemi çalışma ve uygulama prensipleri nedeni ile maksimum 6 metre genişlik ve 120 santim öne doğru eğilim özelliği ile çalışmaktadır. Körüklü tente demir profilden imal edilip dış kaplaması statik fırın boyadır. Ne kadar açılacağı yan yüksekliği ile doğru orantıdır. Körüklü tente demir profil üzerine akrilik veya polyester kumaş montajı ile işlemler tamamlanır. Körüklü tente modellerinde kullanılan ithal akrilik kumaş 10 yıl renk solmazlık garantisi ile güneş ışığına ve bakterilere karşı dayanıklıdır.

 

Körüklü tente sistemininde saçak bölümü deniz dalgası modeli veya düz saçak modeli tercih edilmektedir. Körüklü Tente Sistemi ticari mekana yapılacaksa saçak kısmına firmanın reklamı veya logosu özel dijital ve serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

uye-ol
Körüklü Tente Çeşitleri

Körüklü Tente Çeşitleri

My Tente Pergola
© servisler.web.tr Tüm Hakları Saklıdır
Tente servisler.web.trTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz Keşif